Богомолець Ольга Вадимівна

Лікар, громадський діяч, композитор, поет і виконавець пісень, колекціонер, меценат.

Народилась 22 березня 1966 р. в м.Києві у родині медиків.

У 1989 р. закінчила лікувальний факультет Київського медичного інституту, у 1991 р. – Київський інститут удосконалення лікарів (дермато-венерологія) і аспірантуру, у 1993 р. – Університет Т.Джефферсона, США (курс гістопатології шкіри), у 2001 р. - Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова. Доктор медичних наук (2003р.).

Заснувала Клініку лазерної медицини доктора Богомолець, сьогодні відому як Інститут дерматології та косметології доктора Ольги Богомолець. З 2003 р. його головний лікар. У 2004-2005 рр. була особистим лікарем Президента України.

Обиралась депутатом Київради.

Автор-виконавиця сучасних та старовинних українських романсів, власних пісень у жанрі авторської пісні, пісень на вірші Л.Кисельова, Л.Костенко, О.Теліги, М.Вінграновського, Я.Лесіва, В.Стуса, Є.Сверстюка та інших поетів. Окрім традиційного виконання пісень і романсів під гітару, пробує нові форми звучання: у супроводі флейти, саксофону, камерного струнного оркестру. Її пісні і романси звучали навіть у джазовій обробці.

Лауреат III Всеукраїнського фестивалю авторської пісні та співаної поезії «Оберіг» (1991, м. Луцьк), Міжнародного фестивалю «Сопот» (1991, Польща), володарка спеціального призу радіостанції «Свобода» (Вашингтон-Мюнхен) (1991), премії ім. Василя Стуса (1992), лауреат Слов'янського фестивалю авторської пісні «Білі вітрила» (1992, м. Київ).

Володіє титулами «Володарки оксамитового голосу» та «Княгині української пісні». Із сольними концертами виступала у Києві, Харкові, Львові, Полтаві, Тернополі, Івано-Франківську та інших містах України, а також у США, Франції, Швеції, Німеччині, Польщі, країнах Балтії.

Альбоми (CD): 1997 — Осінній день. 2001 — Кайрос, Нас двоє (спільно з Ю.Морозом). 2010 - Con Amore (По лицю дощ. Гіацинтове сонце).

У 2007 р. придбала стародавній млин у Радомишлі, де створила музейний комплекс «Замок Радомисль», у якому розмістила музей домашніх ікон з власної колекції. Виступала в Радомишлі з концертами на Дні міста – 2008 та інших масових заходах.


Фрагмент оформлення музичного альбому "Ольга Богомолець - Ліні Костенко "Con Amore" 2010 р.

Створюючи осередок духовності й культури. О. Богомолець

Бути чи не бути музею на Папірні? Інтерв'ю з О.Богомолець.

Пісенні присвяти О.Богомолець Радомишлю і радомишлянам на Дні міста-2008.

Фрагмент театралізованого дійства в с.Ставки.

"Я вранці голос горлиці люблю..."

"Одгородила доля шматочок поля..."

О.Богомолець знайомить радомишлян з майбутнім музеєм домашньої ікони.

 

 Студія "Радомишль"  Офіційна хроніка  Візитка   Міська круговерть   Голоси нашого міста  Наша спадщина  Радомишль музичний   Вітальня