Боренко Анатолій Володимирович

Музикант, композитор, педагог.

Народився 21 липня 1960 року у с.Велика Рача Радомишльського району в сім’ї культпрацівників. Мати, Наталія, - працювала директором сільського Будинку культури, батько, Володимир, - був художнім керівником. Від батька, чудового гармоніста, Анатолій перейняв навички гри на гармоні, потім – баяні. Закінчив Радомишльську дитячу музичну школу і Житомирське музичне училище.

З 1977 р.– працював у СБК разом із місцевими корифеями культури П.Кузьменком і Є.Йовенко. Викладав музику і співи у місцевій школі, був художнім керівником і акомпаніатором сільського фольклорного колективу «Берізонька», яким керує й досі і з яким об’їздили з виступами Радомишльщину, виступали на багатьох сценах Житомирської і сусідніх областей. Брали участь у «Білоруському кірмаші». Самодіяльних великорацьких митців приймали у музеї архітектури і побуту в Пирогові, їх голоси звучали у радіоконкурсі «Золоті ключі», в популярних тематичних телепередачах «Сонячні кларнети», «Перлини душі народної», «І любов, і шана», агітбригада із Великої Рачі була серед кращих в області.

З 1986 року працює акомпаніатором районного Будинку культури, продовжуючи співпрацю з великорацькими культармійцями і школярами (викладає музику і співи також у Вишевицькій школі). Бере участь в інструментальному ансамблі і хорі РБК( як акомпаніатор), є музичним керівником і акомпаніатором ансамблю української пісні «Пісенне джерело». Як акомпаніатор забезпечує музичний супровід багатьох культурно-мистецьких і масових заходів у Радомишлі і районі.

Пише музику, є автором музики до більше ніж 50 пісень, серед яких – «Джерело», і «День Перемоги», що стала неодмінним музичним елементом урочистостей, які проводяться в Радомишлі з нагоди 9 Травня.


Анатолій Боренко на сцені.

Любов до пісні - на всі літа. Радіорозповідь про ансамбль "Пісенне джерело".

День перемоги - хор районного Будинку культури

Серце до серця - Хор районного Будинку культури

Ой, там за широкою брамою - Хор районного Будинку культури

А.Боренко з багаторічним колегою і наставником, заслуженим працівником культури України В.Скуратівським.

                     

Анатолій Боренко з ансамблем «Берізонька» ...                             ...  і ансамблем «Пісенне джерело».

 Студія "Радомишль"  Офіційна хроніка  Візитка   Міська круговерть   Голоси нашого міста  Наша спадщина  Радомишль музичний   Вітальня